Prodlužování řas kapkami

Existuje několik věcí, které byste o prodlužování řas kapkami měli vědět. Pojďme se na ně podívat pěkně popořadě.

Jak to funguje? Čím se vlastně řasy prodlužují?

K prodlužování řas se používají podobné účinné látky, které se v těle přirozeně vyskytují v mnohem nižších koncentracích. Podobné látky, podávané přímo do oka, se používají k léčbě pacientů s vysokým nitroočním tlakem. V případě prodlužování řas se ale roztok natírá každý večer na kůži víčka ke kořínkům řas a do oka se vůbec nedostává. V rámci procedury vám ukážeme, jak se látka používá a na co si budete muset dát pozor.

Jak moc se řasy prodlouží?

Délka řas se obvykle pohybuje mezi šesti a osmi milimetry. Kapky je prodlouží o tři až pět milimetrů, což je společně se ztmavnutím a zesílením rozdíl, který poznáte na první pohled.

Může prodlužování řas kapkami podstoupit kdokoli a kdykoli?

To bohužel není možné, proto musí každý zájemce podstoupit úvodní lékařské vyšetření. Prodlužování řas kapkami není vhodné u pacientů s určitými chronickými očními záněty a některými dalšími očními chorobami nebo alergiemi. O tom, zda můžete tento způsob prodloužení řas podstoupit, musí vždy rozhodnout oční lékař. Při prodlužování má každý možnost s námi konzultovat jeho průběh a poradit se při případných potížích, na závěr pak proběhne výstupní prohlídka. Berte prosím na vědomí, že ze zdravotních důvodů neprovádíme prodlužování řas kapkami v těhotenství ani kojení, a to i když nebyl prokázán přestup účinné látky do mateřského mléka.

Za jak dlouho uvidím výsledek prodlužování?

Už po měsíci každodenního používání speciálního roztoku můžete vidět první výsledky, nejzásadnější efekt zpozorujete po 3 až 4 měsících.

Jak dlouho prodlužování trvá a jak dlouho pak vydrží výsledek?

Po 3 až 4 měsících prodlužování ukončíme, přesně po tuto dobu vám také vystačí balíček, který od nás dostanete a který obsahuje vše potřebné pro správnou aplikaci roztoku. Jak dlouho vám prodloužené řasy vydrží, záleží na přirozeném rytmu jejich vypadávání a růstu. Prodloužené řasy vypadávají postupně (ne najednou), místo nich ihned rostou nové. Průměrně trvá efekt půl roku po skončení, rozmezí je 3 až 8 měsíců. Je také nutné podotknout, že metoda prodlužování kapkami je účinná u 4 z 5 zájemců.

Mohu prodlužování absolvovat opakovaně?

Ano, po odeznění efektu, jakmile se řasy obmění, se může prodlužování po novém vyšetření zopakovat.

Až mi prodloužené řasy vypadají, nenarostou mi nové řasy naopak příliš slabé?

To se nestane, nově vyrostlé řasy budou stejné jako vaše původní, než jsme je prodloužili.

Proč si mám nechat řasy prodloužit kapkami a ne jinak?

Kapky povzbuzují růst vašich vlastních řas, které proto na pohled působí zcela přirozeně. Nic se nelepí mezi řasy nebo na víčka, nic nemůže sklouznout nebo se nalepit někam jinam a pak působit nepřirozeně. Nedochází k žádnému poškození stávajících řas, nic cizího není ve stálém kontaktu s víčky vašich očí. Účinná látka se rychle dostane do místa, kde působí, a přebytky snadno omyjete. Látka působí stejně na řasy krátké i přirozeně dlouhé, světlé i tmavé, silné i slabší. Výsledný efekt prodlužování řas je statisticky podložený studiemi a ověřený praxí.

Nezanedbatelná je také úspora času, který byste jinak věnovala líčení a odličování řas klasickou řasenkou. Nanesení kapek zabere sotva půl minuty denně. Nicméně i na řasy prodloužené či prodlužované můžete řasenku používat.

Až se to naučím, mohu si kapky koupit a sama aplikovat?

Bohužel ne, kapky nejsou k dispozici ve volném prodeji a jejich aplikace je možná pouze pod lékařským dohledem.

Může být prodlužování nebezpečné nebo mít vedlejší účinky?

Při správném postupu a řádně a důkladně provedeném vstupním vyšetření jsou rizika zcela zanedbatelná. Každý je podrobně seznámen s možnými nežádoucími účinky, které - pokud se objeví - s námi okamžitě konzultuje. Metoda je schválena mimo jiné Federálním úřadem Spojených států pro potraviny a léčiva, v České republice podléhá účinná látka registraci a schválení Státního úřadu pro kontrolu léčiv.

Metoda prodlužování řas je bezpečná a ověřená. Pokud ji chcete vyzkoušet a objednat se na vstupní vyšetření, které zjistí, zda jste vhodným kandidátem, směle do toho! Kontaktní údaje najdete níže na stránce. Pokud se při vyšetření ukáže, že k prodlužování nejsou vaše řasy vhodné, nebo zjistíme něco, co by vyžadovalo oční péči, nebudete nic platit a doporučíme vám, jak postupovat dál.

Kolik prodlužování stojí?

Standardní cena kompletního balíčku včetně zácviku, vstupního a výstupního vyšetření je 2600 Kč. V akci, která právě probíhá, dostanete 10% slevu. Výsledná cena je tedy 2340 Kč. Pro podmínky získání akční ceny se informujte v našich ordinacích.

Chcete se objednat?

Poliklinika Malešice
Plaňanská 573/1,
108 00 Praha 10

Ordinace:
tel.: 284 829 885
 

Po domluvě na tel: 284 829 885 možno ve všech našich ordinacích.

V případě nákupu dárkového poukazu platí zvýhodněná cena 2500 Kč, poukaz musí být vždy na konkrétní jméno, obdarovaný si termín vyšetření poté již domlouvá individuálně.

Závěrem pár rad a tipů pro zájemce o prodlužování

  • Začleňte aplikaci roztoku do svého večerního rituálu.
  • Mějte kapky a štětičky v blízkosti zubního kartáčku nebo odličovacích pomůcek, aby se vám samy připomněly k použití.
  • Dodržujte hygienu, nejdříve odstraňte všechno líčení a kůži víček omyjte vodou, případně mýdlem, aby byla čistá. Lahvičkou se nedotýkejte štětičky.
  • Buďte trpěliví, první výsledky se objeví nejdříve po 4 týdnech, častější aplikací prodlužování neurychlíte, jednou denně stačí.
  • Zmeškanou dávku nedohánějte, pokračujte další večerní aplikací.