Dioptrické brýle

V očních ordinacích, které najdete na 4 místech v Praze, vám předepíšeme vhodnou korekci zraku na míru. Následně vám pomůžeme vybrat takové dioptrické brýle, které nejlépe vyřeší váš zrakový problém a skvěle vám padnou. Můžete také přijít s doporučením na dioptrické brýle odjinud.

V našem sortimentu najdete brýle značek TOM FORD, Givenchy, Marc Jacobs, Max Mara, RayBan, Vogue, Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Porsche Design, Diesel, Guess, Tisard, Eschenbach, Nike, Adidas, Okula aj. Samozřejmostí je také doplňkový sortiment k brýlím jako např. pouzdra.

Dioptrické brýle

Najděte si naši nejbližší optiku a přijďte si vybrat dioptrické brýle

Multifokální dioptrické brýle

Slyšeli jste už o vetchozrakosti? Presbyopie postihne každého z nás. Někoho už ve čtyřiceti, jiného později. Jedná se o přirozený proces stárnutí oka. Přesto ale dnes existuje pohodlné a elegantní řešení – multifokální skla Varilux. Už nemusíte střídat brýle na blízko a do dálky nebo nosit nevzhledná bifokální skla.

Sluneční brýlové čočky

Také sluneční brýle můžete mít ve svých dioptriích. Pro každodenní nošení doporučujeme samozabarvující brýlová skla Transitions, která jsou v interiéru a v noci čirá a venku tmavá. Čím více svítí sluníčko, tím více se zabarví. Vždy se dokonale přizpůsobí světelným podmínkám. Vybírat můžete ze široké palety barevných odstínů, k dostání jsou také jako moderní zrcadlovky.

Dioptrické brýle pro děti

Nezapomínejte se svými dětmi chodit na pravidelné kontroly k očnímu lékaři. Čím dříve se problém podchytí a začne léčit, tím lépe. Bohužel se potíže se zrakem dětí často odhalí až se zhoršeným prospěchem ve škole. Děti špatně vidí na tabuli nebo do sešitu a zprvu se může zdát, že se „jen“ špatně učí.

Vyberte si se svými dětmi veselé brýlové obroučky, které budou rády nosit. A brýlové čočky pro děti? Jasnou volbou jsou inovativní skla Crizal Kids UV, která jsou díky odolnému materiálu Airwear 12x odolnější vůči rozbití oproti běžným brýlovým čočkám a zároveň jsou o 30 % lehčí a tenčí. Navíc poskytují kompletní ochranu před prachem, odlesky, otisky, škrábanci, kapkám vody a UV záření.

Brýlová skla pro řidiče

Speciálně pro více bezpečí za volantem navrhl výrobce Essilor řidiče brýlová skla EyeDrive®. Díky inovativní technologii Reflect Control získáte ostré a jasné vidění za každého počasí. Minimalizuje odlesky a výrazně zvyšuje kontrast i za špatných světelných podmínek.

Další možností jsou samozabarvující skla Transitions XTRActive, která jsou v místnosti čirá a venku tmavá. Blokují 100 % UVA a UVB paprsků. Aktivují se i za čelním sklem automobilu – příjemně se zatmaví, abyste bezpečně viděli i za ostrého slunce.

Dioptrické brýle pro život online

Také celé dny sledujete obrazovky? Každou chvilku kontrolujeme chytrý telefon, celou pracovní dobu strávíme koukáním do počítače a večer si pustíme televizi. Při tom velmi namáháme své oči, které se neustále musejí zaostřovat a působí na ně škodlivé modrofialové světlo.

Vašim očím pomohou ulevit brýlová skla Eyezen, která jsou vhodná i pro ty, kteří nepotřebují korekci dioptrií. Filtrují modrofialové světlo, zmírňují námahu očí, pomáhají zaostřit, a navíc předcházejí předčasnému stárnutí očí.

Potřebujete už multifokální skla? Pak zvolte Varilux Digitime, se kterými skvěle uvidíte na blízko do mobilního telefonu, na střední vzdálenost na počítač, ale i do dálky na televizi.